Prekių katalogas

Thermona katilai

 • Šildymui renkatės katilą? Vertinate aukštą kokybę ir ieškote tikrai ilgaamžio katilo? Tuomet mūsų e. parduotuvėje pasižvalgykite po Thermona katilų spektrą. Tai čekų gamintojo produkcija, apjungianti solidų dizainą, aukštą efektyvumą bei naujausių technologijų įtaką gamybos procesams. Mūsų pasiūloje rasite šių katilų įvairovę, todėl įvertinę savo poreikius bei finansines galimybes pasirinksite tai, kas tiks geriausiai.
   

  Kaina 775 
  969  Sutaupykite 194 
  Kaina 839 
  1050  Sutaupykite 211 
  Kaina 923 
  1156  Sutaupykite 233 
  Kaina 1079 
  1350  Sutaupykite 271 
  Kaina 1171 
  1465  Sutaupykite 294 
  Kaina 1255 
  1570  Sutaupykite 315 
 • Nuo ko priklauso Thermona katilų kaina?

  Jei yra platesnis pasirinkimas, tai paprastai yra ir platesni kainų rėžiai. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti Thermona katilų kainų įvairovę. Vienas iš svarbiausių katilo kainą lemiančių veiksnių yra jo galingumas – natūralu, kuo galia didesnė, tuo ir kaina aukštesnė, todėl labai gerai įvertinkite, koks galingumas aktualus Jums. Taip pat katilo kainai įtakos gali turėti jo naudingumo koeficientas, gabaritai, valdymo ypatumai, apšildomas plotas ir kt. Papildomai prisidės ir montavimas / pajungimas, jei užsakysite šią paslaugą.

  Atsiliepimai apie Thermona katilus

  Renkantis katilą visada naudinga paieškoti konkretų gaminį jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimų. Galite rasti informacijos, kuri nepateikta prie prekių aprašymo, taip pat gauti praktiškų patarimų.

  Thermona katilą pirkite internetu

  Jei norite pirkti operatyviai ir patogiai, tai internetu tai padaryti bus lengviausia. Mūsų e. parduotuvėje galite filtruoti asortimentą ir rinktis tik iš tų gaminių, kurie atitinka Jūsų kriterijus. Taip pat pirkdami internetu neretai naudositės akcija bei mokėsite pigiau, o ir dėl pristatymo nereikės sukti galvos.

  Užsakytą įrangą pristatysime nemokamai, taip pat suteikiame galimybę prekes įsigyti lizingu. Mūsų inžinieriai gali paskaičiuoti šilumos nuostolius bei, atsižvelgdami į tai, parinkti geriausią įrangą.

  Thermona elektriniai katilai