Prekių katalogas

Samsung oro kondicionieriai

 • Gaivus oras patalpose yra svarbus tiek darbui, tiek poilsiui, todėl oro kondicionieriai tampa nebe pasirinkimu, o būtinybe. Siūlome rinktis patikimus „Samsung“ oro kondicionierius, kurie pasižymi funkcionalumu ir pažangiomis technologijomis.
   

  Kaina 979 
  1224  Sutaupykite 245 
  Kaina 1087 
  1359  Sutaupykite 272 
  Kaina 1360 
  1602  Sutaupykite 242 
  Kaina 1511 
  1778  Sutaupykite 267 
  Kaina 1674 
  2093  Sutaupykite 419 
  Kaina 2210 
  2763  Sutaupykite 553 
 • Nuo ko priklauso „Samsung“ oro kondicionierių kaina?

  Kaip ir kitų gamintojų, „Samsung“ oro kondicionieriai savo kaina varijuoja priklausomai nuo galingumo ir funkcionalumo. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad galutinėje sąmatoje kainai įtakos turi ir montavimas, kurį geriausia patikėti profesionaliems meistrams.

  „Samsung“ oro kondicionieriuose naudojamos inovatyvios technologijos – vėsinimas dviem etapais, vadinamoji mikroskylučių technologija ir kt. Tai užtikrina patogumą ir komfortą, nes oro temperatūra keičiama palengva – naudotojų atsiliepimai apie šiuos kondicionierius itin geri. O jei jau svarstote, ar tikrai verta tokį kondicionierių pirkti, turite žinoti, kad jis gali atlikti ir šildymo funkciją – tai puikus pakaitinio šildymo būdas, kai pagrindinis katilas negali būti naudojamas.

  „Samsung“ oro kondicionierių pirkite internetu

  Visi pageidauja sutaupyti, tad jei norite išleisti mažiau, „Samsung“ įrangą užsisakykite internetu. Mūsų parduotuvėje rasite platų šio gamintojo įrenginių asortimentą, o jūsų patogumui taip pat siūlomas ir pajungimas. Pasirinkę visas paslaugas iš vienų rankų, galėsite savo namuose ar biure gaiviu oru džiaugtis greičiau.

  Internetu galėsite lengvai palyginti skirtingų kondicionierių parametrus, o mūsų parduotuvėje rasite visą aktualią informaciją. Sutaupyti padės ir taikoma akcija, o jei stinga žinių, mūsų specialistai visada pasirengę patarti ir pagelbėti.