Prekių katalogas

Kalvis katilai

 • Katilas yra šildymui skirtas įrenginys, kūrenamas tam tikra kuro rūšimi, pavyzdžiui, malkomis, granulėmis, dujomis, anglimi ar kita. Katilai šildymo sektoriuje tikrai nėra naujokai – jie jau įsitvirtinę ir daug simpatijų pelnę šildymo būdai, todėl nenuostabu, kad dažnai pasirenkami ir iki šiol. Jeigu ir Jūs nuspręsite savo namams rinktis kūrenimą katilu, verta prioritetą teikti lietuviškoms prekėms. Katilų gamintojas Kalvis daugeliui gerai žinomas ar bent jau girdėtas. Pozicionuojamas kaip rinkai tiekiantis itin aukštos kokybės ir patikimus katilus, tad nesuklysite savo simpatijas atidavę būtent šio prekės ženklo katilams.
   

  Kaina 2999 
  3999  Sutaupykite 1000 
  Kaina 3371 
  4495  Sutaupykite 1124 
  Kaina 3487 
  4650  Sutaupykite 1163 
 • Nuo ko priklauso Kalvis katilų kaina?

  Šio gamintojo katilų kainai įtakos turi naudingumo koeficientas, galingumas, apšildomas plotas, įkrova, temperatūros reguliavimo tipas ir kiti parametrai. Natūralu, kuo katilas galingesnis ir daugiau funkcijų turi, tuo jo kaina bus aukštesnė. Taip pat reikia paminėti ir tai, jog papildomai kainuos katilo montavimas ir pajungimas prie šildymo sistemos.

  Atsiliepimai apie Kalvis katilus

  Pirkėjų vertinimai leidžia šiam gamintojui džiaugtis palankiais atsiliepimais ir tvirtai išlaikyti populiaraus bei mėgiamo prekės ženklo pozicijas.

  Įvairios akcijos Kalvis katilą perkant internetu

  Dažnas mėgsta pirkti internetu dėl galimybės mokėti mažiau nei fizinėse pardavimo vietose. Ir tai visiškai ne iš piršto laužta, mat e. parduotuvėse paprastai prekių kainos yra mažesnės, negana to, čia pirkėjai dažnai gali pasinaudoti viena ar kita labai gera akcija.

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali paskaičiuoti, kokie yra šilumos nuostoliai, bei pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.

  Kalvis granuliniai katilai