Prekių katalogas

Flexit rekuperatoriai

 • „Flexit“ rotaciniai rekuperatoriai yra skirti gyvenamųjų ir komercinių patalpų vėdinimui. Tai aukštu našumu, puikia ekonomija ir patvarumu pasižymintys įrenginiai, kurie veikia labai ekonomiškai. Norvegijoje gaminami „Flexit“ rekuperatoriai yra puikiai žinomi rinkoje ir vertinami vartotojų.
   

  Kaina 1882 
  2214  Sutaupykite 332 
  Kaina 1981 
  2331  Sutaupykite 350 
  Kaina 2105 
  2477  Sutaupykite 372 
  Kaina 2341 
  2755  Sutaupykite 414 
  Kaina 2824 
  3323  Sutaupykite 499 
 • Atsiliepimai apie „Flexit“ rekuperatorius

  Platus asortimentas ir gerai apgalvoti sprendimai paverčia šiuos rekuperatorius universaliais ir lengvai pritaikomais. Pirkėjų atsiliepimai apie „Flexit“ rekuperatorius yra geri ne tik dėl įspūdingų techninių specifikacijų, bet ir dėl preciziško jų atitikimo. Visi „Flexit“ gaminiai yra testuojami, todėl šio gamintojo kokybe galite pasitikėti. Nepaisant plataus funkcionalumo ir patogaus naudojimo, „Flexit“ rekuperatoriai savo kaina nėra itin brangus sprendimas.

  „Flexit“ rekuperatorius pirkite internetu

  Geriausias sprendimas pasirūpinti kokybišku patalpų oru ir vėdinimo sistema, tai pirkimas internetu. Mūsų parduotuvėje rasite itin platų įrangos pasirinkimą, visus reikalingus priedus. Jums nereikės niekur vykti, tad sutaupysite daugybę laiko, o pirkti galėsite jums patogiu metu. Pasirinkti padės mūsų specialistai, o kad montavimas nesukeltų didelių iššūkių, taip pat siūlome ir šią paslaugą.

  Įvairios akcijos „Flexit“ rekuperatorius perkant internetu

  Visi žino, kad akcija yra puiki proga sutaupyti, o nuolaidos mūsų parduotuvėje taikomos dažnai. Savo pirkėjams užtikriname geriausią kainą, o kad būtų patogiau siūlomas ir rekuperatoriaus pajungimas. Išsirinkite savo „Flexit“ rekuperatorių ir pristatysime jį į bet kurį miestą vos per 1-2 dienas.