Prekių katalogas

Baxi boileriai (vandens šildytuvai)

 • Jei namuose nėra centrinio vandentiekio, tačiau turite atvestą vandenį iš gręžinio ar šulinio, tuomet verta pirkti boilerį, kuris pasirūpins, kad galėtumėt lepintis šiltu vandeniu. Toks vandens šildytuvas labai lengvai prijungiamas, veikia efektyviai, galite rinktis iš skirtingų jų tipų. Atkreipkite dėmesį ir į gamintoją – patikimas, puikiai vertinamas garantuos boilerio kokybę, patvarumą ir taps ilgalaike investicija. Mūsų pasiūloje daug dėmesio sulaukia italų prekės ženklo Baxi vandens šildytuvai, žavintys labai geru kainos ir kokybės santykiu.
   

  Kaina 145 
  208  Sutaupykite 63 
  Kaina 159 
  228  Sutaupykite 69 
  Kaina 166 
  238  Sutaupykite 72 
  Kaina 187 
  268  Sutaupykite 81 
  Kaina 204 
  292  Sutaupykite 88 
  Kaina 216 
  308  Sutaupykite 92 
  Kaina 243 
  347  Sutaupykite 104 
 • Nuo ko priklauso Baxi boilerių (vandens šildytuvų) kaina?

  Baxi boilerį mūsų pasiūloje rinkitės vos nuo poros šimtų eurų, kai netaikoma akcija. Su nuolaida pirksite dar pigiau! Vandens šildytuvų kainos priklauso nuo jų talpos, matmenų, teno galingumo bei kitų techninių charakteristikų.

  Baxi boilerio (vandens šildytuvo) montavimas / pajungimas

  Baxi boileriai kokybiški, patvarūs, negana to, tikrai nesudėtingai montuojami, tad jei turite reikalingus įrankius vandens šildytuvą galite sumontuoti ir patys. Visgi siekiant išvengti net menkiausių klaidelių tikslinga montavimo darbus patikėti profesionalams. Jei domina kruopštus, operatyvus bei kokybiškas boilerio montavimas, susisiekite su mumis telefonu 8-699-28337.

  Įvairios akcijos Baxi boilerį (vandens šildytuvą) perkant internetu

  Perkančiųjų internetu atsiliepimai leidžia teigti, jog tokį pirkimo būdą daugelis vertina dėl patogumo, laisvės planuoti pirkimo procesą, nepriklausymo nuo strateginės vietos bei daugelio kitų aspektų. Taip pat, žinoma, ir dėl gerų kainų, o jei dar taikoma akcija, pirkimas bus itin vykęs.

  Įrangą atvežame nemokamai, taip pat turite galimybė pirkti išsimokėtinai – lizingu. Patyrę mūsų inžinieriai gali parinkti tinkamą įrangą.