Prekių katalogas

Aukštaitijos granuliniai katilai

 • Jei Jūsų simpatijas pelno granuliniai katilai, nepraleiskite progos įsigyti demonstruojantį aukštą kokybę, patvarumą ir dovanosiantį geriausią šildymosi granulėmis patirtį. Kalbame apie Aukštaitijos katilų granulinius katilus. Gamyboje naudojamos technologijos, patvarios ir aukštos kokybės medžiagos suponuoja, kad galutinis gaminys pelno net įnoringiausių pirkėjų simpatijas, žavi efektyvumu bei sklandžiu degimo procesu. Aukštaitijos granulinį katilą mūsų pasiūloje išsirinksite labai gera kaina net ir tada, kai akcija jiems netaikoma.
   

  Kaina 3710 
  5160  Sutaupykite 1450 
 • Nuo ko priklauso Aukštaitijos granulinių katilų kaina?

  Matyti, kad Aukštaitijos granulinių katilų kainų diapazonas platus, todėl visi pirkėjai atras tai, kas jų galimybes atitiks geriausiai. Šio prekės ženklo granulinių katilų kainai įtakos turi šildymo galia, šilumokaičio plotas, įkrova, šildymo efektyvumas, apšildomas plotas, granulių talpos tūris ir kiti parametrai. Pabrėžiame ir tai, kad papildomai kainuos katilo prijungimas prie šildymo sistemos.

  Aukštaitijos granulinio katilo montavimas / pajungimas

  Pirkėjų atsiliepimai leidžia susidaryti tokią poziciją, kad granulinio katilo patiems jungti nereikėtų. Tai palikite specialistų žinioms bei įgūdžiams. Jei aktualus Aukštaitijos granulinio katilo montavimas, susisiekite su mumis telefonu 8-699-28337.

  Aukštaitijos granulinį katilą pirkite internetu

  Svarstote, ar patogu katilą pirkti internetu? Net nedvejokite! Čia labai patogiai išsirinksite iš didelės gausos pasiūlymų, mat galėsite filtruoti asortimentą pagal aktualius kriterijus. Apmokėsite už pirkinį Jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsime Jūsų naujo katilo pristatymu nurodytu adresu. Ar gali būti patogiau?

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali paskaičiuoti, kokie yra šilumos nuostoliai, bei pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.