Prekių katalogas

Kalvis granuliniai katilai

 • Kūrenimas granulėmis į populiarumo aukštumas šoktelėjo jau prieš kurį laiką, taip pat konkuravo ir su moderniais šildymo siurbliais, tačiau savo pozicijų neprarado ir šiandien yra vienas iš populiariausių pasirinkimų namų ar kitos paskirties pastatų šildymui. Jei ieškote patikimo ir labai gero granulinio katilo, siūlome rinktis Kalvis produkciją. Šio prekės ženklo granuliniai katilai demonstruoja efektyvumą, patvarumą, ekonomiškumą, jie modernūs bei kompaktiški, tad pateisins net ir išrankių pirkėjų poreikius. Identifikuokite, kas svarbu Jums, ir išsirinkite mūsų pasiūloje tinkamiausią Kalvis granulinį katilą labai gera kaina net tada, kai jam netaikoma akcija.
   

  Kaina 2999 
  3999  Sutaupykite 1000 
  Kaina 3371 
  4495  Sutaupykite 1124 
  Kaina 3487 
  4650  Sutaupykite 1163 
 • Nuo ko priklauso Kalvis granulinių katilų kaina?

  Granulinio katilo kainai įtakos gali turėti nemažai veiksnių, pavyzdžiui: katilo galingumas, valdymo ypatumai, apšildomas plotas, energetinis naudingumas, gabaritai ir kiti. Turėkite omenyje – kuo katilas galingesnis ir suteikia daugiau galimybių naudotojams, tuo jo kaina bus aukštesnė. Papildomai kainuos dar ir katilo montavimas / pajungimas.

  Atsiliepimai apie Kalvis granulinius katilus

  Jei virtualioje erdvėje randate pagrįstų norimo pirkti katilo vertinimų, skirkite laiko jiems paskaityti – atsiliepimus paliekantys naudotojai gali pažerti labai vertingų įžvalgų.

  Įvairios akcijos Kalvis granulinį katilą perkant internetu

  Pirkite Kalvis granulinį katilą internetu. Labai patogiai rinkitės norimą modelį, filtruokite asortimentą, kad pasirinkimas būtų lengvesnis, taip pat pasinaudokite sklandaus pristatymo teikiamais privalumais, o svarbiausia – nepraleiskite progos mokėti mažiau!

  Pristatymas nemokamas, įrangą galite įsigyti išsimokėtinai (lizingu). Mūsų komandos inžinieriai gali paskaičiuoti, kokie yra šilumos nuostoliai, bei pasiūlyti, kokia įranga geriausia Jums.