Prekių katalogas

Kaip išsirinti gerą (tinkamą) šildymo katilą?

Kaip išsirinti gerą (tinkamą) šildymo katilą?

Besirenkantieji šildymo katilus visuomet susiduria su itin plačiu asortimentu. Variantų, kaip šildyti namus yra daugybė. Neturint reikiamų žinių gali būti sunku apsispręsti, ką geriau rinktis, kas patogiau ir visais atžvilgiais parankiau įgyvendinant šildymo poreikius praktiniais atžvilgiais. Toliau skaitydami galėsite susipažinti su kokybiškų katilų pasiūlymais ir atrasite puikių idėjų namų šildymui.

Skirtingos katilų rūšys

Šildymo katilai gali būti labai įvairūs. Tam tikros rūšies kuras yra paverčiamas šilumine energija, galinčia aprūpinti jaukia šiluma reikiamą patalpų dydį. Būtent todėl renkantis katilus, pirmiausia svarbu atsižvelgti į tai, koks kiekis šilumos reikalingas. Nemažiau svarbu pagalvoti ir apie sau patraukliausią kurą, kuriuo bus maitinamas katilas. Tai didele dalimi nulems galutinį pasirinkimą, o taip pat ir šildymo išlaidas.

Prekyboje pristatomi šie katilai:

  • dujiniai;
  • elektriniai;
  • kieto kuro;
  • skysto kuro;
  • dujų generaciniai;
  • granuliniai;
  • granuliniai kombinuoti;
  • ir kt.

Labai skiriasi katilų kainos, kaip ir jų savybės. Kiekvienoje kategorijoje dar galite rasti daugybę skirtingų pasirinkimų. Šildymo katilai gali būti kūrenami ir malkomis, ir briketais, anglimi, biokuru, dujomis ar tiesiog naudojant elektrą. Naudinga būtų pasidomėti visomis jums priimtino kuro rūšimis ir išsirinkti sau tinkamiausią.

Pigiausi šilumos variantai

Ne paslaptis, jog skirtingo kuro kainos labai nevienodos, todėl būdingas skirtingas išlaidų atsiperkamumas. Šiai dienai vertingiausi būtų kieto kuro katilai, taip pat granuliniai katilai, kai tuo tarpu skystu kuru ar elektra palaikomi katilai reikalauja didesnių išlaidų.

Ko gero pigiausias būdas kūrenti katilus būtų naudojant malkas. Tačiau tuo pačiu kūrenimas malkomis reikalauja ir didžiausių pastangų rūpinantis jų kokybe, jas tinkamai paruošiant naudojimui, valant katilus. Brangiau, nors ir gerokai patogiau naudotis skysto kuro katilais, kurie nereikalauja jokios priežiūros, tad kiekvienas renkasi pagal savo poreikius ir finansines galimybes. Yra ir daugybė kitokių kūrenimo būdų, tad idėjų išsirinkti sau patraukliausią tikrai nepritrūks.

Rinkdamiesi šildymo katilus, pasitarkite su specialistais. Šitaip dar greičiau ir lengviau atrasite pagal savo individualius poreikius tinkamiausius įrenginius, kurie leis ženkliai sutaupyti.

Puikų šildymo katilų pasirinkimą patraukliomis kainomis rasite čia – https://www.namams24.lt/prekiu-katalogas/katilai